Şirket Profili

                      Karo,
                           Sanattır...

Şirket Profili


Değerli Ziyaretçimiz,

1973 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Pala Kardeşler Karo Mozaik Mermer İnşaat ve Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, bir adet pres ve bir adet silim makinesi ile bu alandaki eksikliği doldurmak üzere faaliyetine başlamıştır.

Yarı otomatik olan pres makinesi ve toplam beş kişi ile 30 m2'lik ilk üretim gerçekleştirilmiştir. Denizli ili, Saraylar Mahallesi'nde, şuan merkez ofisin bulunduğu alanda, derme çatma bir yapıda yürütülen faaliyet, 1989 yılında Sümer Mahallesi'ndeki toplam 1200 m2 kapalı alana ulaşan fabrikaya geçmiştir.

Şirketimiz, 1997 yılına kadar toplam 3 pres ve 3 silim makinesi ile çalışma hayatına devam etmiştir.

1997 yılı son çeyreğinde ise, İtalyan yapımı otomatik pres makinesi ve 7 kafa otomatik silim makinesi şirketimizin bünyesine katılmış olup, üretimimiz günlük 400 m2'ye ulaşmıştır. Bu oran günümüzde günlük 750 m2 civarındadır.

Şirketimiz, 2000 yılında TSE kalite belgesi, İtalyan pres sistemi ve özgün silim sistemi ile tartışılmaz üstünlüğünü onaylayıp, kalitesine resmiyet kazandırmıştır.

Pala Kardeşler, halen bir adet şehir içi dağıtım aracı ile inşaat teslimi faaliyetlerini ilk günün heyecanı ile sürdürmektedir.

Sunduğumuz hizmetler, yaptığımız işler ve pazarladığımız ürünler, şirketimizin teknik gücünün ve güvenilirliğinin en önemli göstergeleridir. Bununla birlikte, şirketimizi oluşturan örgüt yapımız, teknik insan gücümüz, ürün/hizmet sunduğumuz müşterilerimiz ve işbirliği içinde bulunduğumuz kuruluşlar çözüm üretmedeki etkinliğimizin ve sürekliliğimizin güvencesidir. 

 

Teşekkürler

Pala Kardeşler

EmailPrintManager Area

Paylaş

Pala Kardesler on Facebook